Zwycięstwo na inaugurację!!!

Pierwsze ligowe punkty trampkarzy!!

O 10:00 w sobotę młodzi zawodnicy S.T.E.P-u wybiegli na murawę w Wirach, by skrzyżować swoje siły ze Zjednoczonymi z Żarowa.
Zwycięstwo w tym spotkaniu daje nam 3 punkty w ligowej tabeli oraz stosunek bramek 4:0, gdyż to bramkarz gości czterokrotnie wyciągał piłkę z siatki.
---

Może nie każda akcja była udana, może nie każde podanie czy strzał na bramkę były dokładne, ale jedno jest pewne... Przez całe spotkanie rywale tylko raz zagrozili naszej bramce.
To my prowadziliśmy grę, wykazaliśmy się większą ambicją i wolą walki, efektem czego raz po razie stwarzaliśmy sobie okazje do uderzenia na bramkę.
Gra w obronie, według trenera, była bez zarzutu i oby więcej takich meczów w wykonaniu naszych defensorów.
Łupem bramkowym podzieliło się czterech różnych zawodników. W pierwszej połowie Patryk Staszkowian dał nam prowadzenie. W drugiej części gry najpierw kapitan drużyny, Miłosz Hruszowiec, podwyższył wynik na 2:0 a następnie Hubert Maruszak dokłada kolejną cegiełkę strzelając trzecią bramkę.
Kropkę nad "i" postawił Jakub Radzikowski w ostatniej minucie meczu, ustalając wynik tego pojedynku mierzonym strzałem z rzutu karnego na 4:0.