Warunki zmiany barw klubowych

- WARUNKI ZMIANY BARW KLUBOWYCH -

* Szczegółowe zasady zmiany barw klubowych określają przepisy odpowiednich związków sportowych

* W celu zmiany barw klubowych członek klubu zobowiązany jest do:

- Złożenia pisma do zarządu klubu o chęci zmiany barw klubowych (dla niepełnoletnich pismo składają opiekunowie prawni)

- Zdania sprzętu sportowego do trenera prowadzącego

- Rozliczenia składek klubowych i innych zaległych opłat

- Uzyskania zgody zarządu klubu "S.T.E.P Tąpadła-Wiry" na zmianę barw klubowych do 30-tu dni od daty złożenia pisma

* Nie wywiązanie się z tych regulacji uniemożliwia, mimo zapewnień drugiej strony (innego klubu) przejście, reprezentowanie innych klubów oraz zmianę barw klubowych. Podstawą do przejścia jest "czyste konto" w klubie macierzystym (S.T.E.P Tąpadła-Wiry)

- WYSTĄPIENIE Z KLUBU -

* Wystąpienie z klubu możliwe jest po złożeniu rezygnacji podpisanej przez opiekuna prawnego zawodnika w formie pisemnej do Zarządu Klubu po uprzednim zdaniu sprzętu sportowego do trenera prowadzącego i rozliczeniu składek oraz innych zaległych opłat.

- SKREŚLENIE Z LISTY CZŁONKÓW KLUBU -

* W przypadku działania na szkodę klubu i trenerów następuje skreślenie zawodnika z listy członków klubu zgodnie ze statutem klubu i z obowiązkiem rozliczenia składek klubowych,innych zaległych opłat oraz zdania sprzętu sportowego.